اخبار > آيين تجليل از كارگران نمونه منطقه ويژه اقتصادى با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسيان برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٤٣٥ 

 تاریخ:1401/02/19 


آيين تجليل از كارگران نمونه منطقه ويژه اقتصادى با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسيان برگزار شد

آيين تجليل از كارگران نمونه منطقه ويژه اقتصادى با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسيان، دكتر سيدعلى‌اصغر علامه مدير صنايع انرژى بر پارسيان، شيخ احمد خنجى امام جمعه اهل سنت، جمعى از مسئولين، پیمانکاران و كارگران نمونه منطقه ويژه اقتصادى شهرستان پارسيان برگزار شد.

 

 

 

 


آيين تجليل از كارگران نمونه منطقه ويژه اقتصادى با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسيان برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومى فرماندارى پارسيان؛ آيين تجليل از كارگران نمونه منطقه ويژه اقتصادى با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسيان، دكتر سيدعلى‌اصغر علامه مدير صنايع انرژى بر پارسيان، شيخ احمد خنجى امام جمعه اهل سنت، جمعى از مسئولين، پیمانکاران و كارگران نمونه منطقه ويژه اقتصادى شهرستان پارسيان برگزار شد. 

در اين مراسم فرماندار پارسيان ضمن تبریک هفته کار و كارگر به همه فعالان عرصه تولید گفت: لازمه تحقق شعار سال (تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین) رشد اقتصادى است و حمایت از کسب و کار دانش بنیان، پیشگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی، تامین مسکن و بیمه اجتماعی و درمان کارگران از اولویت‌های مهم است. 

مقام عالی دولت در شهرستان پارسيان افزود: خدا را شاکریم در جمع عزیزترین و زحمتکش‌ترین قشر جامعه هستم و حاصل دست رنج شما آسایش و آرامشی است که در جامعه پدیدار میشود، حضور كارگر در جامعه باعث ايجاد اميد ميشود و موجب ميشود يک اميدوارى در جامعه براى آينده ايجاد شود. 

مهندس فرهنگ سالمى اظهار داشت: من از زحمات شما عزيزان بخصوص جناب آقاى دكتر علامه تشكر مي‌كنم كه با همدلی و تلاش خستگی‌ناپذیر موجب شكوفا شدن اين منطقه می‌گردید. 

وى افزود: از زمانى كه اين مسئوليت را گرفتم يكى از اوليت‌هاى بنده استقرار واحدهای تولیدی و اشتغال آفرین بود لذا در اولين گام در منطقه ويژه حضور پيدا كردم و اكثر پروژه‌ها را از نزديک بازديد كردم و پيشرفت آنها را رصد كردم. 

لازم به ذكر است در پايان این مراسم از كارگران نمونه منطقه ويژه اقتصادى شهرستان پارسيان تجليل شد.


.انتهای پیام


خروج