اخبار > همايش تجليل از معلمان شهرستان پارسيان با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسيان برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٤٥١ 

 تاریخ:1401/02/20 


همايش تجليل از معلمان شهرستان پارسيان با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسيان برگزار شد

همايش تجليل از معلمان شهرستان پارسيان با حضور مهندس فرهنگ سالمى فرماندار پارسيان، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا بارانى امام جمعه معزز شهرستان، شيخ احمد خنجى امام جمعه محترم اهل سنت پارسيان و جمعى از مسئولان ادارات و معلمان شهرستانى برگزار شد.

 

 

 

 


همايش تجليل از معلمان شهرستان پارسيان با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسيان برگزار شد

  

به گزارش روابط عمومى فرماندارى پارسيان؛ همايش تجليل از معلمان شهرستان پارسيان با حضور مهندس فرهنگ سالمى فرماندار پارسيان، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا بارانى امام جمعه معزز شهرستان، شيخ احمد خنجى امام جمعه محترم اهل سنت پارسيان و جمعى از مسئولان ادارات و معلمان شهرستانى برگزار شد. 

فرماندار پارسيان ضمن تبريک هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم و گرامیداشت یاد علامه استاد مرتضی مطهری گفت: اگر بخواهیم شاهد رشد ارزش‌های اخلاقی و توسعه شاخص‌ها در همه ابعاد باشیم بایستی به شأن و جایگاه معلمان به صورت واقع بینانه احترام و خدمات شایسته آنان را قدر بدانیم و در رفع مشکلات و دغدغه‌های فرهنگیان از هر امکاناتی استفاده گردد تا بتوانیم بهره‌مندی کافی از وجود ارزشمند عالمان و معلمان را داشته باشیم. 

وى با اشاره بر فرمایشات مقام معظم رهبرى(مدظله العالی) افزود: مقام معظم رهبری در  فرمایشات اردیبهشت سال ۱۴۰۰  خيلى زيبا در خصوص معلمين فرمودند (معلمان افسران سپاه پيشرفت كشورند) من واقعا غبطه ميخورم به وجود نازنين معلمانى كه امام و رهبر ما اينقدر شيوا و زيبا مسئله را بيان ميفرمایند كه تمام ابعاد و پيشرفت كشور در اين جمله خلاصه شده است. 

مهندس فرهنگ سالمى با بیان اینکه معلمان نقش سازنده‌ای در عرصه‌های علمی و فرهنگی کشور ایفا می‌کنند افزود: امروز انتقال دانایی و تربیت نسل جدید کلید توسعه در هر جامعه‌ای است و نظام تعلیم و تربیت به عنوان رکن اصلی در این فرآیند از جایگاه ارزشمندی برخوردار است. 

لازم به ذكر است در پايان این مراسم از معلمان نمونه شهرستان و همه دست‌اندركاران برگزارى اين همايش تجليل به عمل آمد.


.انتهای پیام


خروج