يکشنبه ٠٨ خرداد ١٤٠١
ديدار كارشناسان اداره كل امور روستايى استانداری هرمزگان با فرماندار پارسيان
ملاقات مردمی مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسیان با مردم انجام شد
پیام مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان به مناسبت سالروز سوم خرداد، روز مقاومت و پیروزی
حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسيان در بين نمازگزاران مسجد نبى شهر كوشكنار
نشست جمعی از معتمدین و بازنشستگان ادارات مختلف با فرماندار شهرستان پارسیان
جلسه عفاف و حجاب به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسیان برگزار شد
پس از پیگیری‌های مستمر، بازدید سرزده فرماندار پارسیان از منبع آب شهر دشتی
روز پر كار نماينده عالى دولت در پارسيان؛ بازديد از روستاى‌هاى پيشو، قاسم آباد و چک چک
نشست شهرداران و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان با فرماندار پارسیان
بازديد سر زده مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسيان از اداره بهزيستى شهرستان پارسیان
اخبار > بازديد دوره‌ای مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان از روستاى‌هاى باغستان، يرد خردو، خوضو و رستم آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩١٩٢ 

 تاریخ:1401/01/29 


بازديد دوره‌ای مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان از روستاى‌هاى باغستان، يرد خردو، خوضو و رستم آباد

مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان به همراه بخشدار مركزى و روسای ادارات سطح شهرستان و اعضاى شوراهای اسلامی مربوطه با حضور در روستاهاى باغستان، يرد خردو، خوضو و رستم آباد به بررسی و پیگیری اقدامات بعمل آمده و نواقص موجود اين روستاها پرداختند.

 

 

 

 


بازديد دوره‌ای مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان از روستاى‌هاى باغستان، يرد خردو، خوضو و رستم آباد

 

به گزارش روابط عمومى فرماندارى پارسيان؛ مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان به همراه بخشدار مركزى و روسای ادارات سطح شهرستان و اعضاى شوراهای اسلامی مربوطه با حضور در روستاهاى باغستان، يرد خردو، خوضو و رستم آباد به بررسی و پیگیری اقدامات بعمل آمده و  نواقص موجود اين روستاها پرداختند.

ابتدا فرماندار پارسيان با حضور در روستاى باغستان ضمن ديدار با اعضاى شورا و دهيار در جريان مشكلات قرار گرفتند و راهكارهاى لازم جهت حل مشكلات اين روستا با همفکری و مشورت گروهی در اختيار شورا و دهیار قرار دادند. 

در ادامه، مهندس سالمى فرماندار پارسيان به اتفاق ديگر مسئولين به روستاى يرد خردو رفتند و با اعضاى شورا و دهيار اين روستا ديدار و در جريان مشكلات روستا قرار گرفتند. 

گفتنی است با پیگیری انجام شده توسط رئیس بنیاد مسکن شهرستان مقرر گردید آسفالت این روستا با قیر رایگان در قالب طرح هادی در آینده نزدیک انجام شود.

در ادامه بازدیدهای دوره‌ای مهندس سالمی فرماندار پارسيان با حضور در روستاى خوضو در جريان نیازهای روستا قرار گرفته و با بررسى ميدانى پیگیری نتایج بازديد ماه گذشته از روستا قرار گرفتند. 

گفتنی است با پیگیریها و بازدیدهای فرماندار پارسیان عمليات اجرايى ساخت مخزن ٣٠٠متر مكعب با اعتبارى بالغ بر ٧٠٠ ميليون تومان جهت آبرسانی به روستاهای خوضو و میلکی آغاز شده است. 

فرماندار پارسيان در پایان بازدیدهای امروز با حضور در روستای رستم آباد ضمن دیدار با اهالی و اعضای روستا در جریان مشکلات و نیازها قرار گرفت.

مهندس فرهنگ سالمى در پايان با تاکید بر اینکه توجه به نیازهای مردم باید جزو برنامه‌های مهم و روزانه قرار گیرد، گفت: حضور در میان مردم و شنیدن سخنان و مشکلات مردم و همچینن پیگیری مطالبات آنها از اهمیت بالایی برخوردار است، که مسئولین و مدیران باید به این موضوع اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و با اشتیاق کامل نسبت به رفع مشکلات و ایجاد رضایتمندی اقدام نمایند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.