يکشنبه ٠٨ خرداد ١٤٠١
ديدار كارشناسان اداره كل امور روستايى استانداری هرمزگان با فرماندار پارسيان
ملاقات مردمی مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسیان با مردم انجام شد
پیام مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان به مناسبت سالروز سوم خرداد، روز مقاومت و پیروزی
حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسيان در بين نمازگزاران مسجد نبى شهر كوشكنار
نشست جمعی از معتمدین و بازنشستگان ادارات مختلف با فرماندار شهرستان پارسیان
جلسه عفاف و حجاب به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسیان برگزار شد
پس از پیگیری‌های مستمر، بازدید سرزده فرماندار پارسیان از منبع آب شهر دشتی
روز پر كار نماينده عالى دولت در پارسيان؛ بازديد از روستاى‌هاى پيشو، قاسم آباد و چک چک
نشست شهرداران و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان با فرماندار پارسیان
بازديد سر زده مهندس فرهنگ سالمی فرماندار پارسيان از اداره بهزيستى شهرستان پارسیان
اخبار > نشست معلمان نمونه شهرستان با مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٤٣٤ 

 تاریخ:1401/02/19 


نشست معلمان نمونه شهرستان با مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد

در راستاى برنامه‌هاى هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم نشست معلمان نمونه شهرستان با حضور مهندس فرهنگ سالمى فرماندار، رئيس آموزش و پرورش، معاونین و معلمان نمونه استانى و شهرستانى، در محل فرماندارى پارسيان برگزار شد.

 

 

 

 


همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم؛ نشست معلمان نمونه شهرستان با مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد 

 

به گزارش روابط عمومى فرماندارى پارسيان؛ در راستاى برنامه‌هاى هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم نشست معلمان نمونه شهرستان با حضور مهندس فرهنگ سالمى فرماندار، رئيس آموزش و پرورش، معاونین و معلمان نمونه استانى و شهرستانى، در محل فرماندارى پارسيان برگزار شد. 

در این دیدار مسعود مهرانى رئيس آموزش و پرورش شهرستان پارسيان؛ نیز ضمن تجلیل از جایگاه معلمین و پاسداشت این ایام به بخشی از عملکرد مدیریت در سال تحصیلی جاری و همچنین تلاش‌های ارزنده معلمان نمونه در عرصه آموزش و پرورش اشاره نمود. 

در ادامه اين نشست فرماندار پارسيان ضمن تبریک اعیاد گذشته و روز و هفته معلم، گفت: هيچ شغلى شريف‌تر از معلمى در بین مشاغل وجود ندارد، معلم در فرایند تعلیم و تربیت نقش ویژه‌ای دارد و اهمیت جایگاه معلم در جامعه و رشد افکار و اندیشه افراد و توسعه و ترقی جوامع بر کسی پوشیده نیست. 

مهندس فرهنگ سالمى در ادامه افزود: این شغل از بنیادی‌ترین و تاثیر گذارترین عوامل پیشرفت مادی و معنوی جوامع بشری در طول تاریخ بوده و هست و قطعا بدون وجود افراد دلسوز و فداکار که هدف و نیتی غیر از تعالی و بیداری جوامع بشری نداشته و ندارند ترقی و حرکت رو به رشدی برای نسل بشر غیر متصور و غیرعملی است. 

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پارسيان با بیان اینکه آموزش و پرورش در هر کشور زیربنای توسعه و پیشرفت است، تصریح کرد: در آموزش و پرورش معلم محور تعلیم و تربیت است و بقاء و کارآمدی نظام‌های آموزشی به دانش‌ و تخصص‌ متنوع، توانایی‌ها و مهارت‌های منابع انسانی به ویژه معلمان آن‌ها بستگی دارد لذا هر چه معلمان از آمادگی، شایستگی و توان‌مندی بیش‌تر برخوردار باشند، سهم بیش‌تری در ارتقای سطح کارآیی نظام‌ها خواهند داشت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.