75
فرمانداری پارسیان - اخبار > جلسه شورای سلامت و امنیت غذای به ریاست مهندس رضاپور
آخرین اخبار
اخبار > جلسه شورای سلامت و امنیت غذای به ریاست مهندس رضاپور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٣٣٨ 

 تاریخ:1398/04/23 


جلسه شورای سلامت و امنیت غذای به ریاست مهندس رضاپور

جلسه شورای سلامت و امنیت غذای به ریاست مهندس رضاپور

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان،  جلسه شورای سلامت و امنیت غذای به ریاست مهندس رضاپور در محل فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار پارسیان ضمن تقدیر ازتلاشهای شبکه بهداشت ودرمان در ارتقای سطح سلامت عمومی جامعه ضمن بررسی مصوبات جلسه گذشته اظهار کرد : ارتقاء وضعیت بهداشتی نیازمند نهادینه کردن فرهنگ بهداشت و سلامت محیط در بین جامعه است و ارتقای سطح بهداشت عمومی در شهرها و روستاهای تابعه از مهمترین اهداف شورای سلامت و امنیت غذایی است و آموزش صحیح فرهنگ غذایی بعنوان یک اولویت اصلی می توان ازمیزان ابتلا به برخی از بیماریها جلوگیری کرد .

                                                                 

مهندس رضاپور با اشاره به مصوبات قبل و ممنوع بودن فضولات مرغی در کشاورزی های پارسیان گفت: سلامت مردم از مهمترین مقوله های مورد توجه شورای سلامت و امنیت غذایی مي باشد و اميدواريم با تعامل و همکاری بین مردم و مسئولین مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان به حداقل رسیده و شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقاء شاخص های بهداشتی در شهرستان باشیم

 

مهندس رضاپور تصریح نمود : باتوجه به تلاشهای انجام گرفته تاکنون ، لازم است بدلیل اهمیت موضوع همه مسئولین با تعامل و همکاری جهت کاهش مشکلات بهداشتی و سلامت جامعه مشارکت داشته باشند .

 

نماینده عالی دولت در پارسیان افزود: توجه به سلامت و امنیت غذایی مردم باید از اولویت‌های جدی همه دستگاه‌ها و مسئولین باشد.

 

فرماندار پارسیان در پایان به اهمیت جلسات شورای سلامت و مصوبات آن اشاره کرد و اظهار داشت: باید به این جلسات که سلامت مردم در گرو مصوباتش است، نگاه ویژه بشود و مصوبات آن باید لازم الاجرا و در صورت اجرا نشدن، موانع آن، رفع شود.


.انتهای پیام


خروج