دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨
مهندس رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان به پویش ملی کنترل فشار خون پیوست.
بازدید میدانی مهندس جاسمی معاون فرماندار پارسیان از پروژه میدان یردخلف
دیدار رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت و اتاق اصناف با مهندس رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان
بازدید میدانی مهندس رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان به اتفاق مهندس راستاد مدیرعامل بنادر و دریانوردی کشور و با حضور مهندس شریفی نماینده مردم شریف غرب هرمزگان
جلسه شورای سلامت و امنیت غذای به ریاست مهندس رضاپور
بازدید مهندس رضاپور از محور پارسیان بندرلنگه
افتتاح نمایشگاه صنایع دستی بانوان شهرکوشکنار توسط مهندس رضاپور فرماندار پارسیان
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دشتی با مهندس رضاپور فرماندار پارسیان دیدار
بازدید میدانی فرماندار شهرستان پارسیان از پروژه های عمرانی شهر کوشکنار
افتتاح نمایشگاه صنایع دستی با حضور مهندس رضاپور فرماندار پارسیان
اخبار > جلسه شورای سلامت و امنیت غذای به ریاست مهندس رضاپور


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٣٣٨ 

 تاریخ:1398/04/23 


جلسه شورای سلامت و امنیت غذای به ریاست مهندس رضاپور

جلسه شورای سلامت و امنیت غذای به ریاست مهندس رضاپور

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان،  جلسه شورای سلامت و امنیت غذای به ریاست مهندس رضاپور در محل فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار پارسیان ضمن تقدیر ازتلاشهای شبکه بهداشت ودرمان در ارتقای سطح سلامت عمومی جامعه ضمن بررسی مصوبات جلسه گذشته اظهار کرد : ارتقاء وضعیت بهداشتی نیازمند نهادینه کردن فرهنگ بهداشت و سلامت محیط در بین جامعه است و ارتقای سطح بهداشت عمومی در شهرها و روستاهای تابعه از مهمترین اهداف شورای سلامت و امنیت غذایی است و آموزش صحیح فرهنگ غذایی بعنوان یک اولویت اصلی می توان ازمیزان ابتلا به برخی از بیماریها جلوگیری کرد .

                                                                 

مهندس رضاپور با اشاره به مصوبات قبل و ممنوع بودن فضولات مرغی در کشاورزی های پارسیان گفت: سلامت مردم از مهمترین مقوله های مورد توجه شورای سلامت و امنیت غذایی مي باشد و اميدواريم با تعامل و همکاری بین مردم و مسئولین مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان به حداقل رسیده و شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقاء شاخص های بهداشتی در شهرستان باشیم

 

مهندس رضاپور تصریح نمود : باتوجه به تلاشهای انجام گرفته تاکنون ، لازم است بدلیل اهمیت موضوع همه مسئولین با تعامل و همکاری جهت کاهش مشکلات بهداشتی و سلامت جامعه مشارکت داشته باشند .

 

نماینده عالی دولت در پارسیان افزود: توجه به سلامت و امنیت غذایی مردم باید از اولویت‌های جدی همه دستگاه‌ها و مسئولین باشد.

 

فرماندار پارسیان در پایان به اهمیت جلسات شورای سلامت و مصوبات آن اشاره کرد و اظهار داشت: باید به این جلسات که سلامت مردم در گرو مصوباتش است، نگاه ویژه بشود و مصوبات آن باید لازم الاجرا و در صورت اجرا نشدن، موانع آن، رفع شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.