شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
مهندس رضاپور فرماندار پارسیان : دفاع مردم از آرمان‌های انقلاب اسلامی پیام حضور گسترده در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است و ملت ایران با این حضور، باردیگر با بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری تجدید بیعت می‌کنند
فرماندار پارسیان : همه مردم شهرستان پارسیان در انتخابات پیش رو شرکت کنند تا هریک رأی آنان آینده ساز جامعه غرب استان و کشور باشد
تجلیل از کوهنوردان شهرستان پارسیان توسط فرماندار پارسیان
مهندس رضاپور فرماندار پارسیان خبرداد :افتتاح پایگاه اورژانس شهر دشتی و کلنگزنی توسعه بیمارستان رستمانی پارسیان توسط وزیر بهداشت به زمین زده شد
مهندس رضاپور فرماندار شهرستان پارسیان: حضور آحاد جامعه در راهپیمایی ۲۲ بهمن مقدمه‌ای برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه ۹۸ شد
افتتاح پروژه ی محرومیت زدایی بسیج سازندگی پارسیان
توسط حضرت حجت الاسلام والمسلیمن حاج آقا عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ،صورت گرفت: کلنگ زنی فاز دوم حسینیه حضرت ابوالفضل العباس (ع)محله احشام
همایش رویش های انقلاب اسلامی
بازدید نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان از حوزه علمیه شهر کوشکنار
افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر توسط دکتر حیدری معاون امور هماهنگی و اقتصادی استانداری هرمزگان در شهرستان پارسیان صورت گرفت
اخبار > مهندس رضاپور فرماندار پارسیان:مصوبات شورای ترافیک برای همه دستگاههای اجرای لازم الاجراست


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٧٥٥ 

 تاریخ:1398/11/01 


مهندس رضاپور فرماندار پارسیان:مصوبات شورای ترافیک برای همه دستگاههای اجرای لازم الاجراست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان، جلسه شورای ترافیک شهرستان پارسیان به ریاست مهندس رضاپور فرماندار پارسیان وبا حضور اعضای این شورا به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل و بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستانپارسیان برگزار شد.

 

 

 

 


مهندس رضاپور فرماندار پارسیان:مصوبات شورای ترافیک برای همه دستگاههای اجرای لازم الاجراست

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پارسیان، جلسه شورای ترافیک شهرستان پارسیان به ریاست مهندس رضاپور فرماندار پارسیان وبا حضور اعضای این شورا به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل و بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستانپارسیان برگزار شد.

 

 فرماندار پارسیان در ابتدای جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای ترافیک شهرستان که در سیل اخیر پای کار بودند تا خسارت جانی نداشته باشیم تاکید کردند: باید مسئولین برای حفظ جان و مال شهروندان تلاش و کوشش کنند .

 

مهندس رضاپور با اشاره به اینکه مصوبات شورای ترافیک با جان مردم سروکاردارد و تاکید نمودند: مصوبات شورای ترافیک برای همه دستگاه های اجرای لازم الاجرا است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان با اشاره به اینکه در سیل اخیر بعضی از واحدهای تولیدی شن و ماسه با ستاد مدیریت بحران همکاری نداشتند، اظهارداشت: واحدهای تولیدی شن و ماسه که با این ستاد همکاری و تعامل داشتند به آنان امتیازات ویژه ای خواهیم داد.

 

ایشان تصریح نمود: در بحث تمدید سوخت ماشین آلات سنگین واحدهای تولیدی شن و ماسه و یا هر مجوزی باید با تایید فرمانداری انجام بپذیرد.

 

فرماندار پارسیان در این جلسه با اشاره به اینکه هدف از برگزاری جلسات شورای ترافیک سهولت در رفت و آمد و روان سازی ترافیک و کاهش خطرات آن است افزود: بی توجهی به مصوبات این جلسه می تواند خطرات جدی برای شهروندان ایجاد کند.

 

رضا پور با تاکید بر لزوم همکاری و مشارکت شهروندان در مدیریت مسائل ترافیکی، گفت : بخشی از مشکلات ترافیکی شهر مربوط به زیر ساختها و عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط شهروندانی است که رانندگانی پرخطری دارند است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.