دوشنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٩
بازدید فرماندار پارسیان از بندر منطقه ویژه صنایع انرژی بر شهرستان پارسیان
آئین تکریم و معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارسیان با حضور فرماندار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان :مهندس رضاپور فرماندار پارسیان با مدیر عامل شهرک های صنعتی استان دیدار و گفتگو کردند
دیدار فرماندار پارسیان با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان
جلسه شورای سلامت شهرستان پارسیان با موضوع"مقابله‌ با ویروس‌ کرونا
برگزاری جلسه اظطراری برسی بازگشایی مدارس در ۲۷ اردبیهشت ماه در فرمانداری شهرستان پارسیان
فرماندار پارسیان گفت: برای توسعه کشت گلخانه ای در شهرستان نیارمند به تخصیص منابع آبی کافی و پایدار هستیم.
تجلیل از مدیران و معلمان نمونه شهرستانی در شهرستان پارسیان
*شهرستان پارسیان در اندیشه افزایش میزان صادرات به کشور قطر در سال جهش تولید *
جلسه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به ریاست مهندس رضا پورفرماندارشهرستان پارسیان
اخبار > جلسه شورای سلامت شهرستان پارسیان با موضوع"مقابله‌ با ویروس‌ کرونا


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٦٦٨ 

 تاریخ:1399/02/31 


جلسه شورای سلامت شهرستان پارسیان با موضوع"مقابله‌ با ویروس‌ کرونا

جلسه شورای سلامت شهرستان پارسیان با موضوع"مقابله‌ با ویروس‌ کرونا

 

 

 

 


مهندس رحیمی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارسیان گفت: عیدی امسال عید فطر ما سلامتی عزیزان ماست وسلامتی را به یک دیگر عیدی میدهیم

 

جلسه شورای سلامت شهرستان پارسیان با موضوع"مقابله‌ با ویروس‌ کرونا

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان جلسه شورای سلامت  شهرستان پارسیان  به ریاست مهندس رحیمی ،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان پارسیان و با حضور بخشداران ،شهرداران و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان و دیگر اعضای این شورا در محل این فرمانداری برگزار گردید.

 

مهندس رحیمی با اشره به مقوله ارتباط فرهنگ در مقابله با ویروس کرونا افزود:فرهنگ اینکه جوامع برای تطبیق با نوسان در منابع حیاتی آمادگی داشته باشند و علاوه بر  پیش بینی مناابع حیاتی جایگزین آمادگی سازگاری با منابع جدیدرا به صورت الگوهای شناختی و رفتاری در جامعه خود فراهم آورند.

 

وی افزود با ورود موج دوم بحث کرونا به کشور و بازگشت همشهریان ازکشور های حوزه های خلیج فارس ما میتوانیم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده بهتر از ظرفیت اطلاع رسانی میتوانیم از بیماری کرونا پیشگیری کنیم.

 

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری پارسیان با تاکید بر استفاده از  سرمایه های اجتماعی جهت اقناع افکار عمومی و استفاده از قرنطینه افزود،ما میتوانیم با استفاده از ظرفیت امامان جمعه و جماعات در شهرستان و سرمایه های کلانی که داریم افکار عمومی را اقناع کنیم که طرح فاصله گذاری اجتماعی و قرنطینه را رعایت کنند .

 

ایشان در ادامه با شاره به استفاده ظرفیت امامان جمعه افزود:جامعه ما یک جامعه سنتی است و مردم به اعتقادات و امامان جمعه احترام خاصی قائل هستند وبحث روانی و اجتماعی بیشتری روی مردم دارند و ما میتوانیم با استفاده از این ظرفیت اقدامات پیشگرانه راانجام دهیمِ

 

وی ابراز امیدواری کرد شهروندان با حفظ آرامش و روحیه تعاون، در انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با بیماری کرونا همکاری کنند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.