سه شنبه ١٨ مرداد ١٤٠١
افتتاح مخزن ۱۰۰۰ متر مکعبی خیرساز بوچیر با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان
پيام تشکر و قدردانی فرماندار شهرستان پارسيان از ناوتیپ ذوالفقار ۴۱۲ منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه
همايش سرمايه‌گذارى با عنوان "پارسيان در مسير توسعه" به رياست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
حضور فرماندار شهرستان پارسیان در چهارمین شب مراسم سوگواری محرم در حسینیه‌های روستاهاى پيشو و چهواز
طبق روال سه‌شنبه هر هفته؛ ملاقات مردمی مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان با مردم شريف شهرستان انجام شد
حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان در مراسم سوگواری ایام محرم در حسینیه‌های شهر دشتی، روستای خلف و محله احشام شهرستان پارسیان
جلسه احیا و توسعه بازارچه ملوانى شهرستان به رياست فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
ديدار معاونين اداره كل شيلات استان هرمزگان با مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان
حضور فرماندار شهرستان پارسیان در مراسم سوگواری محرم در حسینیه‌های روستاهای عمانی و فومستان و محله حيدرى‌ها
حضور فرماندار شهرستان پارسیان در مراسم اولین سوگواری محرم در حسینیه‌های روستای ستلو و شهر کوشکنار
اخبار > جلسه قرارگاه صرفه‌جويى به رياست فرماندار پارسيان برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩٩٠ 

 تاریخ:1401/04/05 


جلسه قرارگاه صرفه‌جويى به رياست فرماندار پارسيان برگزار شد

جلسه قرارگاه صرفه‌جويى طرح شهيد حجازى با حضور سرهنگ رنجبرى فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه پارسيان و جمعى از مسئولين در محل فرماندارى و به رياست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد.

 

 

 

 


جلسه قرارگاه صرفه‌جويى به رياست فرماندار پارسيان برگزار شد

به گزارش روابط عمومى فرماندارى پارسيان؛ جلسه قرارگاه صرفه‌جويى طرح شهيد حجازى با حضور سرهنگ رنجبرى فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه پارسيان و جمعى از مسئولين در محل فرماندارى و به رياست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد.

ابتدا سرهنگ رنجبرى فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و دبير قرارگاه در جلسه توضيحاتى از فعاليت‌هاى قرارگاه را بيان نمودند.

در ادامه فرماندار پارسيان با توجه به مصرف آب در شهرستات، تاکید نمود تمامی دستگاه‌های اجرایی برای تامین آب شرب برای مردم در تمام نقاط شهرستان با آبفا نهایت همکاری را بعمل آورند، همچنین خاطر نشان کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان با استفاده از تمامی ظرفیت‌های خود، ادارات خدمت‌رسان در بخش نیرو را یاری نمایند و همچنين نسبت به پرداخت بدهى به دستگاه‌های خدمات‌رسان سريعا اقدام كنند تا مشکلی برای كارگران معزز و زحمتكش آنها ایجاد نشود.

مهندس فرهنگ سالمى خواستار نظارت جدى بر نحوه مصرف‌ نیرو در تمام اماکن شد و گفت: همراهی و مشارکت مردم در زمینه استفاده بهینه و صرفه جویی در مصرف آب شرب برای عبور از شرایط سخت کم آبی و دوران خشکسالی بسيار مهم است.

فرماندار پارسیان  با اشاره بر اینکه باید تمامى دستگاه‌ها با یکديگر در تامل و همكارى باشند گفت: آب و برق در كنار  اينكه يک كالاى استراتژيک هستند يک منبع دست نيافتنى و بسيار مهم هستند كه كمبود آنان در تمام دنيا مطرح است.

در این جلسه روسای ادارات در خصوص راهکارهای صرفه‌جویی و کاهش مصرف نیرو و هزینه‌های مازاد تحمیلی به ادارات توضیحاتی ارائه نمودند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.