اخبار > تقدیر و تشکر فرماندار شهرستان پارسیان از مسئولان موکب‌ها و خادمین زائران اباعبدالله حسین(ع)


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٢٩ 

 تاریخ:1401/06/30 


تقدیر و تشکر فرماندار شهرستان پارسیان از مسئولان موکب‌ها و خادمین زائران اباعبدالله حسین(ع)

مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان، در پیامی مراتب تقدیر و تشکر خود را از مسئولان موکب‌ها و همه خادمین زائران ابا عبدالله حسین(ع) بخصوص در شهرستان پارسیان بیان داشتند.

 

 

 

 


تقدیر و تشکر فرماندار شهرستان پارسیان از مسئولان موکب‌ها و خادمین زائران اباعبدالله حسین(ع)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان؛ مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان، در پیامی مراتب تقدیر و تشکر خود را از مسئولان موکب‌ها و همه خادمین زائران ابا عبدالله حسین(ع) بخصوص در شهرستان پارسیان بیان داشتند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 خداوند سبحان را شاکر به درگاهش هستیم که توفیق حاصل نمود تا در خدمتگزاری به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) حضور داشته باشیم. سعادتی بس بزرگ که حقیقتاً منشاء همه خوبی‌های عالم است و سرافرازی به دنبال دارد برای کسانی که در این کنگره عظیم اسلامی و مذهبی مشارکت نمایند.

ضمن شکرگزاری به درگاه الهی، بدینوسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از همراهی، همکاری و همدلی ارزشمند عموم عزاداران، مسئولان، خادمین موکب‌ها و همه دست‌اندرکارانی که زمینه برپایی و خدمت‌رسانی به زائران اباعبدالله حسین(ع) را به شکل شایسته و شکوهمند فراهم آوردند و نیز زحمات و تلاش قابل تقدیر نهادها و دستگاه‌های مسؤل شهرستان پارسیان در این ایام، ابراز داشته و با آرزوی قبولی طاعات، عبادات و عزاداری‌ها، امیدوارم خداوند متعال به همه عزیزان توفیق گام برداشتن در مسیر پاسداشت شعائر اسلامی و خدمتگزاری در درگاه ائمه اطهار(ع) را عنایت فرماید.

         فرهنگ سالمی
فرماندار شهرستان پارسیان


.انتهای پیام


خروج