اخبار > دیدار مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب هرمزگان با فرماندار شهرستان پارسیان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٣٣ 

 تاریخ:1401/06/30 


دیدار مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب هرمزگان با فرماندار شهرستان پارسیان

مرتضی سالاری مدیریت اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب هرمزگان به اتفاق جمعی از مسئولان این اداره در روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ با حضور در محل فرمانداری پارسیان با مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان، دیدار نمودند.

 

 

 

 


دیدار مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب هرمزگان با فرماندار شهرستان پارسیان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان؛ مرتضی سالاری مدیریت اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب هرمزگان به اتفاق جمعی از مسئولان این اداره در روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ با حضور در محل فرمانداری پارسیان با مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان، دیدار نمودند.

فرماندار شهرستان پارسیان، ضمن خوش آمدگویی، بیان داشتند: گرچه  این شهرستان از لحاظ مساحتی نسبت به شهرستان‌های دیگر، کوچکتر می‌باشد، ولی با وجود صنایع انرژ‌ی‌بر پارسیان و سواحل زیبا و پتانسیل‌های بالای دیگر، شاید بتوان گفت یکی از با اهمیت‌ترین و استراتژیک‌ترین شهرستان‌ها به شمار می‌آید.

در ادامه گفتگوها، مهندس فرهنگ سالمی افزودند: قطعاً وقتی بنادر این شهرستان توسعه پیدا کند، اشتغال ایجاد می‌شود و این امر باعث بهبود وضعیت معیشت مردم می‌گردد، لذا توسعه بنادر تجاری، ملوانی، بازرگانی، گردشگری و توریستی می‌بایست بصورت خاص و ویژه مورد نظر قرار گرفته و اقدام عملیاتی همراه با برنامه‌ریزی دقیق صورت پذیرد و در اين راستا فرمانداری جهت هماهنگی سایر دستگاه‌های مرتبط نهایت همکاری را خواهد نمود.

همچنین نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان، خواستار توجه ویژه به اماکن گردشگری این شهرستان شده و بیان داشتند: رشد این شهرستان بسیار زیاد و سریع انجام می‌شود و باید تا قبل از اینکه دیر شود سرمایه‌گذاران و تجار، حضوری فعال پیدا نمایند و زیرساخت‌های لازم برای ارتقاء سطح ارائه خدمات و پیشرفت‌ها مهیا و فراهم گردد.


.انتهای پیام


خروج