يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١
*كلنگ زنى دو پروژه كميته امداد با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان و معاون كميته امداد امام خمينى(ره) كشور انجام شد*
آئين تکریم و معارفه مديريت آموزش و پرورش شهرستان پارسيان برگزار شد
افتتاح ۱۲۱ پروژه با حضور فرماندار شهرستان پارسيان و معاون كميته امداد امام خمینی(ره) كشور
يادواره شهداى گمنام هشت سال دفاع مقدس با حضور فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
ديدار مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان با تعدادى از رزمندگان و ايثارگران دفاع مقدس شهرستان
جلسه پیگیرى پروژه ساماندهی مسیل زیر سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد
همايش دفاع مقدس و دشمن شناسى با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
حضور فرماندار شهرستان پارسيان در بین عزاداران سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)
*زنگ بازگشايى مدارس با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان نواخته شد*
*راهپیمایی مردم پارسيان در محکومیت اغتشاشات اخیر با حضور مردم همیشه در صحنه شهرستان پارسیان و مسئولان لشگری و کشوری برگزار شد*
اخبار > جلسه ستاد «تنظیم بازار شهرستان پارسيان»، به ریاست فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۱برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٩٨٢ 

 تاریخ:1401/06/22 


جلسه ستاد «تنظیم بازار شهرستان پارسيان»، به ریاست فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۱برگزار شد

جلسه «تنظيم بازار شهرستان پارسیان»، به رياست مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان و با حضور ‬اعضاى ستاد تنظيم بازار در محل فرماندارى برگزار گردید.

 

 

 

 


جلسه ستاد «تنظیم بازار شهرستان پارسيان»، به ریاست فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۱برگزار شد

‫به گزارش روابط عمومى فرمانداری شهرستان پارسيان؛ جلسه «تنظيم بازار شهرستان پارسیان»، به رياست مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان و با حضور ‬اعضاى ستاد تنظيم بازار در محل فرماندارى برگزار گردید.

در ‫ابتدا جلسه، جناب آقای خوشدل رئیس اداره صمت شهرستان پارسیان، گزارشی از مصوبات جلسه ستاد تنظیم بازار پیشین و فعالیت‌های انجام شده را ارائه نمودند.

در ادامه فرماندار شهرستان پارسيان عنوان داشتند: با توجه به شرایط اقتصادی موجود و نوسانات قیمت کالاها در بازار، می‌بایست اداره تعزیرات حکومتی در شهرستان پارسیان مستقر شده و در تهیه و توزیع کالاهای اساسی مردم دقت بیشتری توسط اعضاء ستاد تنظیم بازار صورت پذیرد.

مهندس فرهنگ سالمى با توجه به امکانات و فعاليت دستگاه‌هاى اجرايى و با همراهی نيروهای خدوم بسيج سپاه پاسداران، خواستار نظارت دقیق دستگاه‌های ذیربط بر فعالیت صنوف در بازار پارسيان شد و بیان داشت با متخلفان برخورد  متناسب با تخلف و جریمه‌های بازدارنده صورت پذیرد.

رئيس ستاد تنظيم بازار شهرستان پارسيان با تأکید بر استمرار نظارت بر بازار و بازرسی‌های دقیق و رصد قیمت‌ها به صورت مستمر افزود: برای حفظ حقوق مصرف‌کنندگان و ممانعت از افزایش غیرقانونی قیمت‌ها، کم فروشی و دیگر تخلفات توسط برخی افراد فرصت طلب، انجام گشت‌های مستمر و حضور همیشگی بازرسان در سطح بازار علاوه بر افزایش اعتماد عمومی، موجب جلوگیری از قانون‌گریزی و تخلف عده‌ای سودجو خواهد شد.

مهندس فرهنگ سالمى با اشاره بر اينكه می‌بایست با متخلف برخورد قهرآميز و بازدارنده صورت گيرد بيان داشتند: اگر كسى عامدانه و مکرراً تخلفی سر بزند، جهت احترام به حقوق مردم و رضايت‌مندى شهروندان، قطعاً از متخلفین زاويه می‌گيريم و برخورد می‌کنیم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.