يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١
*كلنگ زنى دو پروژه كميته امداد با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان و معاون كميته امداد امام خمينى(ره) كشور انجام شد*
آئين تکریم و معارفه مديريت آموزش و پرورش شهرستان پارسيان برگزار شد
افتتاح ۱۲۱ پروژه با حضور فرماندار شهرستان پارسيان و معاون كميته امداد امام خمینی(ره) كشور
يادواره شهداى گمنام هشت سال دفاع مقدس با حضور فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
ديدار مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان با تعدادى از رزمندگان و ايثارگران دفاع مقدس شهرستان
جلسه پیگیرى پروژه ساماندهی مسیل زیر سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد
همايش دفاع مقدس و دشمن شناسى با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
حضور فرماندار شهرستان پارسيان در بین عزاداران سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)
*زنگ بازگشايى مدارس با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان نواخته شد*
*راهپیمایی مردم پارسيان در محکومیت اغتشاشات اخیر با حضور مردم همیشه در صحنه شهرستان پارسیان و مسئولان لشگری و کشوری برگزار شد*
اخبار > دیدار مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب هرمزگان با فرماندار شهرستان پارسیان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٣٣ 

 تاریخ:1401/06/30 


دیدار مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب هرمزگان با فرماندار شهرستان پارسیان

مرتضی سالاری مدیریت اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب هرمزگان به اتفاق جمعی از مسئولان این اداره در روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ با حضور در محل فرمانداری پارسیان با مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان، دیدار نمودند.

 

 

 

 


دیدار مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب هرمزگان با فرماندار شهرستان پارسیان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان؛ مرتضی سالاری مدیریت اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب هرمزگان به اتفاق جمعی از مسئولان این اداره در روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ با حضور در محل فرمانداری پارسیان با مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان، دیدار نمودند.

فرماندار شهرستان پارسیان، ضمن خوش آمدگویی، بیان داشتند: گرچه  این شهرستان از لحاظ مساحتی نسبت به شهرستان‌های دیگر، کوچکتر می‌باشد، ولی با وجود صنایع انرژ‌ی‌بر پارسیان و سواحل زیبا و پتانسیل‌های بالای دیگر، شاید بتوان گفت یکی از با اهمیت‌ترین و استراتژیک‌ترین شهرستان‌ها به شمار می‌آید.

در ادامه گفتگوها، مهندس فرهنگ سالمی افزودند: قطعاً وقتی بنادر این شهرستان توسعه پیدا کند، اشتغال ایجاد می‌شود و این امر باعث بهبود وضعیت معیشت مردم می‌گردد، لذا توسعه بنادر تجاری، ملوانی، بازرگانی، گردشگری و توریستی می‌بایست بصورت خاص و ویژه مورد نظر قرار گرفته و اقدام عملیاتی همراه با برنامه‌ریزی دقیق صورت پذیرد و در اين راستا فرمانداری جهت هماهنگی سایر دستگاه‌های مرتبط نهایت همکاری را خواهد نمود.

همچنین نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان، خواستار توجه ویژه به اماکن گردشگری این شهرستان شده و بیان داشتند: رشد این شهرستان بسیار زیاد و سریع انجام می‌شود و باید تا قبل از اینکه دیر شود سرمایه‌گذاران و تجار، حضوری فعال پیدا نمایند و زیرساخت‌های لازم برای ارتقاء سطح ارائه خدمات و پیشرفت‌ها مهیا و فراهم گردد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.