يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١
*كلنگ زنى دو پروژه كميته امداد با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان و معاون كميته امداد امام خمينى(ره) كشور انجام شد*
آئين تکریم و معارفه مديريت آموزش و پرورش شهرستان پارسيان برگزار شد
افتتاح ۱۲۱ پروژه با حضور فرماندار شهرستان پارسيان و معاون كميته امداد امام خمینی(ره) كشور
يادواره شهداى گمنام هشت سال دفاع مقدس با حضور فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
ديدار مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان با تعدادى از رزمندگان و ايثارگران دفاع مقدس شهرستان
جلسه پیگیرى پروژه ساماندهی مسیل زیر سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد
همايش دفاع مقدس و دشمن شناسى با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
حضور فرماندار شهرستان پارسيان در بین عزاداران سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)
*زنگ بازگشايى مدارس با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان نواخته شد*
*راهپیمایی مردم پارسيان در محکومیت اغتشاشات اخیر با حضور مردم همیشه در صحنه شهرستان پارسیان و مسئولان لشگری و کشوری برگزار شد*
اخبار > ديدار معاونين اداره كل شيلات استان هرمزگان با مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٤٠٦ 

 تاریخ:1401/05/11 


ديدار معاونين اداره كل شيلات استان هرمزگان با مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان

صبح امروز معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان هرمزگان آقای دکتر عالی‌زاده، معاون برنامه‌ريزی و توسعه منابع شیلات استان هرمزگان آقای کمالی، رییس اداره بنادر ماهیگیری شیلات استان هرمزگان آقای زبریا به اتفاق رئيس اداره شيلات شهرستان پارسیان با حضور در محل فرماندارى پارسيان با مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان ديدار كردند.

 

 

 

 


ديدار معاونين اداره كل شيلات استان هرمزگان با مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان

به گزارش روابط عمومى فرماندارى شهرستان پارسيان؛ صبح امروز معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان هرمزگان آقای دکتر عالی‌زاده، معاون برنامه‌ريزی و توسعه منابع شیلات استان هرمزگان آقای کمالی، رییس اداره بنادر ماهیگیری شیلات استان هرمزگان آقای زبریا به اتفاق رئيس اداره شيلات شهرستان پارسیان با حضور در محل فرماندارى پارسيان با مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان ديدار كردند.

در این دیدار معاونين اداره كل شيلات هرمزگان در خصوص فعالیت‌ها و پروژه‌های شیلاتی با توجه به ظرفیت خوب شهرستان پارسیان با فرماندار پارسيان مذاکره كردند.

عالی‌زاده اشاره کرد: شیلات حوزه بسیار مهمی برای کشور است و در استان هرمزگان و همچنین شهرستان پارسیان پتانسیل خوبی برای انجام فعالیت‌های شیلاتی وجود دارد و با توجه به ظرفیت بسیار بالای شهرستان، شیلات می‌تواند اشتغال و ثروت بسیار ارزشمندی را برای ما ایجاد کند.

 در ادامه مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان در اين دیدار به تشریح وضعیت شيلات و آبزيان شهرستان پرداخت و افزود: ظرفیت‌های بزرگی برای توسعه و پرورش آبزيان شهرستان پارسيان وجود دارد و علاقه‌مندان زیادی آماده فعالیت در این بخش مهم هستند.

وی خواستار رفع موانع و مشکلات متقاضیان در خصوص اجرای طرح‌های اشتغالزا در شهرستان شد و بيان داشت: بی‌شک با تداوم این فعالیت‌ها به ویژه با وجود تعامل و پیگیری و رفع موانع موجود، شاهد رشد و ارتقای حوزه شیلات شهرستان پارسیان در شاخص‌های تولید و اشتغال خواهیم بود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.