يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١
*كلنگ زنى دو پروژه كميته امداد با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان و معاون كميته امداد امام خمينى(ره) كشور انجام شد*
آئين تکریم و معارفه مديريت آموزش و پرورش شهرستان پارسيان برگزار شد
افتتاح ۱۲۱ پروژه با حضور فرماندار شهرستان پارسيان و معاون كميته امداد امام خمینی(ره) كشور
يادواره شهداى گمنام هشت سال دفاع مقدس با حضور فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
ديدار مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان با تعدادى از رزمندگان و ايثارگران دفاع مقدس شهرستان
جلسه پیگیرى پروژه ساماندهی مسیل زیر سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد
همايش دفاع مقدس و دشمن شناسى با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
حضور فرماندار شهرستان پارسيان در بین عزاداران سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)
*زنگ بازگشايى مدارس با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان نواخته شد*
*راهپیمایی مردم پارسيان در محکومیت اغتشاشات اخیر با حضور مردم همیشه در صحنه شهرستان پارسیان و مسئولان لشگری و کشوری برگزار شد*
اخبار > پيام تشکر و قدردانی فرماندار شهرستان پارسيان از ناوتیپ ذوالفقار ۴۱۲ منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٤٣٧ 

 تاریخ:1401/05/15 


پيام تشکر و قدردانی فرماندار شهرستان پارسيان از ناوتیپ ذوالفقار ۴۱۲ منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه

مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان در پيامى از فرماندهی و پرسنل محترم ناوتیپ ذوالفقار ۴۱۲ منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در راستای کشف بیش از ۲۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر تشكر و قدردانی كرد.به گزارش روابط عمومى فرماندارى شهرستان پارسيان؛ مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان در پيامى از فرماندهی و پرسنل محترم ناوتیپ ذوالفقار ۴۱۲ منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در راستای کشف بیش از ۲۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر تشكر و قدردانی كرد.

 

 

 

 


پيام تشکر و قدردانی فرماندار شهرستان پارسيان از ناوتیپ ذوالفقار ۴۱۲ منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه

به گزارش روابط عمومى فرماندارى شهرستان پارسيان؛ مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان در پيامى از فرماندهی و پرسنل محترم ناوتیپ ذوالفقار ۴۱۲ منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در راستای کشف بیش از ۲۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر تشكر و قدردانی كرد.

 متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص)، خدا را سپاس وافر دارم که دلیر مردان نیروی دریایی با روحیه ولایی و شجاعت بی‌نظیر همواره پاسدار امنیت و آرامش مرزهای آبی کشورمان بخصوص شهرستان استراتژیک پارسیان  هستند. به همین جهت با عنایت به حدیث شریف من لم یشکر المخلوق  لم یشکر الخالق، كمال تقدیر و قدردانی خود را از تمامی عزیزان نیروی دریایی، علی‌الخصوص فرماندهی عزیز و جان‌برکفان ناوتیپ ۴۱۲ و سربازان گمنام امام زمان(عج) شهرستان پارسيان که با جان‌نثاری خود در جهت تامین امنیت کشور گام برمی‌دارند و با حضور کامل، شجاعانه، اشراف اطلاعاتی هوشمندانه و اقدام به موقع، نسبت به رصد متجاوزان و قاچاقچیان مسلح در آب‌های سرزمینی سواحل بندر شهرستان استراتژیک پارسیان در خلیج همیشه فارس اقدام می‌کنند را ابراز دارم.
بی‌تردید کشف و ضبط محموله سنگین مواد مخدر به میزان تقریبی ۲۵۰۰ کیلوگرم از قاچاقچیان مسلح نشان لیاقت و شجاعت شما بزرگواران در ایام اخير است.

 لذا بدین وسیله بار دیگر  از تمامی کسانی که  با حضور آگاهانه خود حماسه دیگر آفریدند تقدیر و تشکر نموده و از کلیه عوامل اجرايى اعم از فرمانده محترم ناوتیپ ذوالفقار ۴۱۲ و فرمانده محترم منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه و دیگر نهادهای اجرایی و امنیتی که با حضور فعال آنان حماسه دیگری خلق گردید، کمال تشکر و امتنان را دارم و آرزومندم همواره در پناه خداوند منان و در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج)  و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) منصور و پایدار باشید.

        فرهنگ سالمى
فرماندار شهرستان پارسيان


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.