يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١
*كلنگ زنى دو پروژه كميته امداد با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان و معاون كميته امداد امام خمينى(ره) كشور انجام شد*
آئين تکریم و معارفه مديريت آموزش و پرورش شهرستان پارسيان برگزار شد
افتتاح ۱۲۱ پروژه با حضور فرماندار شهرستان پارسيان و معاون كميته امداد امام خمینی(ره) كشور
يادواره شهداى گمنام هشت سال دفاع مقدس با حضور فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
ديدار مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان با تعدادى از رزمندگان و ايثارگران دفاع مقدس شهرستان
جلسه پیگیرى پروژه ساماندهی مسیل زیر سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد
همايش دفاع مقدس و دشمن شناسى با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
حضور فرماندار شهرستان پارسيان در بین عزاداران سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)
*زنگ بازگشايى مدارس با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان نواخته شد*
*راهپیمایی مردم پارسيان در محکومیت اغتشاشات اخیر با حضور مردم همیشه در صحنه شهرستان پارسیان و مسئولان لشگری و کشوری برگزار شد*
اخبار > جلسه «شوراى آموزش و پرورش» به رياست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان، در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٩٨٣ 

 تاریخ:1401/06/22 


جلسه «شوراى آموزش و پرورش» به رياست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان، در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ برگزار شد

جلسه «شوراى آموزش و پرورش» به رياست مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان و اعضاى محترم شورا در محل فرماندارى شهرستان برگزار گردید.

 

 

 

 


جلسه «شوراى آموزش و پرورش» به رياست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان، در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ برگزار شد

به گزارش روابط عمومى فرماندارى شهرستان پارسيان؛ جلسه «شوراى آموزش و پرورش» به رياست مهندس فرهنگ سالمى فرماندار شهرستان پارسيان و اعضاى محترم شورا در محل فرماندارى شهرستان برگزار گردید.

در ابتداء جلسه، آقای مسعود مهرانى، دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به در پیش بودن آغاز سال تحصيلى جديد، گزارشى از نحوه بازگشايى و همچنين مسائل، مشكلات و مصوبات جلسه قبل ارائه نمودند.
وی در ادامه افزود: رشته‌هاى مکاترونيک و گرافیک رایانه با پیگیری‌های مستمر فرماندار شهرستان پارسیان و از سال جدید تشکیل شده و ثبت‌نام دانش‌آموزان در این رشته‌ها نیز شروع شده است.

فرماندار شهرستان پارسيان با بیان اینکه رسالت ما در آموزش و پرورش این است که مهارت‌های اجتماعی را در کنار آموزش علوم مختلف به دانش‌آموزان تعلیم دهیم افزود: به نظر می‌رسد ایجاد رقابت‌های غیراصولی فردی در بین دانش آموزان، کتاب محوری، برگزاری آزمون‌های متعدد فردی، تکالیف غیرضروری و مشق شب، باعث می‌شود تا دانش‌آموزان آمادگی لازم را برای زندگی اجتماعی پیدا نکنند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در سخنان خود عنوان نمود: طرح بازگشایی مدارس اهمیت زیادی دارد و می‌بایست طی برنامه‌ای مدون و با همکاری اولیا آموزش و پرورش، فرهنگیان عزیز، سایر ادارات و نهادها و همراهی اولیای معزز دانش‌آموزان، نسبت به سال‌های قبل با شکوه‌تر برگزار شود.
مهندس فرهنگ سالمى در ادامه افزود: برنامه بازگشایی مدارس اگر مفرح و پرمحتوا باشد، قطعاً در ذهن دانش‌آموزان عزیز و خانواده‌های مکرم‌شان به عنوان یک خاطره خوش باقی خواهد ماند.

وی در ادامه داد: تمام دستگاه‌های اجرایی با آموزش و پرورش برای برگزاری به نحو ممتاز بازگشایی مدارس همکاری کنند و اگر مشکلی هم وجود دارد قبل از سال تحصیلی رفع شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.