يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١
*كلنگ زنى دو پروژه كميته امداد با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان و معاون كميته امداد امام خمينى(ره) كشور انجام شد*
آئين تکریم و معارفه مديريت آموزش و پرورش شهرستان پارسيان برگزار شد
افتتاح ۱۲۱ پروژه با حضور فرماندار شهرستان پارسيان و معاون كميته امداد امام خمینی(ره) كشور
يادواره شهداى گمنام هشت سال دفاع مقدس با حضور فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
ديدار مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان با تعدادى از رزمندگان و ايثارگران دفاع مقدس شهرستان
جلسه پیگیرى پروژه ساماندهی مسیل زیر سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد
همايش دفاع مقدس و دشمن شناسى با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان برگزار شد
حضور فرماندار شهرستان پارسيان در بین عزاداران سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)
*زنگ بازگشايى مدارس با حضور مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسيان نواخته شد*
*راهپیمایی مردم پارسيان در محکومیت اغتشاشات اخیر با حضور مردم همیشه در صحنه شهرستان پارسیان و مسئولان لشگری و کشوری برگزار شد*
اخبار > ديدار مديرعامل، رییس و اعضای هیأت مدیره و سرمايه‌گذاران شرکت صنایع پتروشیمی لورچ با فرماندار شهرستان پارسيان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٠٤٧ 

 تاریخ:1401/06/30 


ديدار مديرعامل، رییس و اعضای هیأت مدیره و سرمايه‌گذاران شرکت صنایع پتروشیمی لورچ با فرماندار شهرستان پارسيان

مهندس جوكار مديرعامل به همراه رييس و اعضای هيأت مديره شرکت پتروشيمى لورچ با حضور در محل فرمانداری پارسیان با مهندس فرهنگ سالمی، فرماندار شهرستان پارسیان، دیدار و ضمن ارائه گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته، در خصوص مسائل زیر‌ساختی و همکاری فی‌مابین برای احداث سریع پتروشیمی، به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

 

 

 

 


ديدار مديرعامل، رییس و اعضای هیأت مدیره و سرمايه‌گذاران شرکت صنایع پتروشیمی لورچ با فرماندار شهرستان پارسيان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان؛ مهندس جوكار مديرعامل به همراه رييس و اعضای هيأت مديره شرکت پتروشيمى لورچ با حضور در محل فرمانداری پارسیان با مهندس فرهنگ سالمی، فرماندار شهرستان پارسیان، دیدار و ضمن ارائه گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته، در خصوص مسائل زیر‌ساختی و همکاری فی‌مابین برای احداث سریع پتروشیمی، به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

فرماندار شهرستان پارسيان، ضمن عرض خير مقدم و خداقوت، بیان داشتند: با توجه به گزارش ارائه شده، حدود ۱۲ هزار نفر در صنایع پتروشیمی لورچ در طی دوران ساخت و توسعه مشغول فعالیت می‌شوند که این امر نیازمند برنامه‌ریزی و اقدامات عملیاتی و فوری به منظور تعلیم نیروی انسانی، ساخت مسکن، اسکان افراد، بهبود وضعیت امنیتی و انتظامی، راهنمایی و رانندگی، ارتقا سطح فعالیت و فرآیندهای شهرداری‌ها، ارتقاء دادگستری و سایر حوزه‌ها دارد که بخشی از آن‌ در توان دولت و بخشی نیز می‌بایست، بخش خصوصی وارد شده و ضمن برنامه‌ریزی، نسبت به سرمایه‌گذاری در برخی از امور اقدام نماید.

در ادامه افزودند: در حال حاضر اقداماتی در حوزه‌های مختلف منجمله: اخذ مجوز برای تعلیم افراد و احداث هنرستان پتروشیمی و علوم و فنون دریایی در شهرستان پارسیان انجام شده و کار احداث و بهره‌برادری از سه هنرستان و مدرسه که بدلایل مختلف چندین سال رها شده بود، به سرانجام رسیده و از اول مهر ماه سال جاری، دانش‌آموزان شروع به فعالیت می‌نمایند.

مهندس فرهنگ سالمی بیان داشتند: پارسیان شهرستانی استراتژیک در خاورمیانه سواحل جنوبی کشور عزیزمان ایران، قرار دارد و این فرمانداری به نحوی برنامه‌ریزی می‌کند که به سمت نقطه مطلوب از لحاظ اقتصادی و معیشتی مردم حرکت نماید، قطعاً در چند سال آینده، شهرستان پارسیان نقطه اوج حضور سرمایه‌گذاران و تجار خوش‌فکر و بزرگ خواهد بود که به درستی منطقه را شناخته و برای حضور و فعالیت در آن، گوی رقابت را از هم گرفتند. به نظر می‌رسد کسی موفق است که امروز در پارسیان آماده کار و فعالیت شود، چون فردا دیر است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.