دوشنبه ١٤ آذر ١٤٠١
بازدید معاونین مقام عالی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به همراه فرماندار شهرستان پارسیان از روستای سرکوه شنبه و مرغداری واقع در روستا
بازدید معاونین وزارت دفاع و پشتيبانى نيروهاى مسلح و فرماندار شهرستان پارسیان از سردخانه ۲۵۰۰ تنی شهرک صنعتی پارسیان
بازديد امیر معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتيبانى نيروهاى مسلح و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان اتکا به همراه فرماندار شهرستان پارسيان از سايت تولید بچه ماهی
بازدید معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتيبانى نيروهاى مسلح و رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان اتکا به همراه فرماندار شهرستان پارسیان از بازارچه‌های ملوانی روستاهای نوار ساحلی شهرستان پارسيان
نشست معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع و پشتيبانى نيروهاى مسلح و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان اتکا با فرماندار شهرستان پارسیان در خصوص بررسی پتانسیل‌های سرمایه‌گذاری و نحوه مشارکت و حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران شهرستان پارسیان
معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتيبانى نيروهاى مسلح و رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان اتکا به همراه فرماندار شهرستان پارسیان همزمان با روز پرستار از پرستاران شریف بیمارستان رستمانی شهرستان پارسیان تقدیر نمودند
بازدید معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع و پشتيبانى نيروهاى مسلح، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان اتکا و فرماندار شهرستان پارسیان از منطقه ویژه اقتصادی انرژی‌بر پارسيان و صنایع آلومینیوم (سالکو)
پیام تبریک فرماندار شهرستان پارسیان‌ در پی پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر
نشست اعضای شورای شهر پارسیان با فرماندار شهرستان پارسيان
نشست امامان جمعه اهل سنت شهر پارسیان و شهر دشتی، جمعی از اعضای شوراهای اسلامی، بزرگان متنفذین و معتمدين شهرستان با فرماندار شهرستان پارسيان
اخبار > جلسه پیگیرى پروژه ساماندهی مسیل زیر سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١١١٨ 

 تاریخ:1401/07/09 


جلسه پیگیرى پروژه ساماندهی مسیل زیر سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد

جلسه پیگیری پروژه ساماندهی سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان و با حضور عباسی ریاست حوزه قضایی پارسیان، دکتر علامه مدیرعامل صنایع انرژی‌بر پارسیان، مسئولان و نمایندگان ادارات كل مربوطه استان هرمزگان و شهرستان پارسیان برگزار شد.

 

 

 

 


جلسه پیگیرى پروژه ساماندهی مسیل زیر سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پارسیان؛ جلسه پیگیری پروژه ساماندهی سد بردول به ریاست مهندس فرهنگ سالمی فرماندار شهرستان پارسیان و با حضور عباسی ریاست حوزه قضایی پارسیان، دکتر علامه مدیرعامل صنایع انرژی‌بر پارسیان، مسئولان و نمایندگان ادارات كل مربوطه استان هرمزگان و شهرستان پارسیان برگزار شد.

ابتدا كارشناسان و مسئولان حاضر، گزارشی از آخرین وضعیت کارها و روند انجام پروژه كانال هدایت آب سد بردول مطرح و مسائل و مشکلات مربوطه را بیان و راهکارهای مناسب را پیشنهاد دادند.

سپس آقای علامه مديرعامل صنايع انرژى‌بر پارسيان، ضمن ارائه توضیحاتی، از مسئولان دستگاه‌هاى اجرايى خواست مشكلات مربوطه كه باعث كاهش سرعت روند احداث پروژه می‌شود را سريعا برطرف نمايند.

فرماندار شهرستان پارسیان ضمن عرض تسليت به مناسبت رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و ثامن الحجج علی بن موسی امام رضا(ع) بيان كرد: همه دستگاه‌هاى دولتى و متولی باید به تعهدات خود در زمان مشخص شده عمل کنند و پاسخگو مسئولیت خویش باشند.

وی اضافه نمود: هر دستگاهی که به این پروژه مرتبط است، باید مسائل و مشکلات سر راهش را مطابق نص صریح قانون حل و تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری مستمر کند.

فرماندار شهرستان پارسیان با اشاره بر اينكه اين پروژه بسیار حائز اهمیت است، عنوان نمود ما انشالله دو هفته آینده سلسله جلسات مستمر پیگیری را خواهیم داشت و کار های عملی و انجام شده را از دستگاه‌ها می‌خواهیم و برابر ضوابط و مقررات ترک فعل، قصور و سهل‌انگاری‌هایی که منجر به تضییع وقت و سرمایه در روند این پروژه شده را محاسبه و اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.


وی افزود: فصل بارندگی و زمستان نزدیک است و باید سریعا جلوی مشکل سیلاب که در گذشته خسارات فراوانی را به مردم شريف شهرستان تحمیل نموده گرفته و مسیل زیر سد بردول با سرعت احداث گردد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان پارسیان

شهرستان پارسيان با نام سابق گاوبندي در چندين سال قبل یکی از بخش‌های شهرستان بندر لنگه بوده که به سطح شهرستان ارتقاء یافته‌است. اين شهرستان با 1906 كيلومتر مربع مساحت و 42843 نفر جمعيت در فاصله 385 كيلومتري مركز استان قرار دارد كه داراي 3 شهر به نام هاي (پارسيان-دشتي-كوشكنار) و 2 بخش به نام هاي (مركزي –كوشكنار) مي باشد.